Prodaja - Zemljište 10000 m² na Krfu

Grčka Jonska ostrva Prefektura Krf Krf
700 000 €
70 €/m²
Property 32248 photo 1
Property 32248 photo 2
Property 32248 photo 3
Property 32248 photo 4
Property 32248 photo 5
Property 32248 photo 6
Property 32248 photo 7
Property 32248 photo 8
Property 32248 photo 9
Property 32248 photo 10
Property 32248 photo 11
Property 32248 photo 12
Property 32248 photo 13
Property 32248 photo 14

Detalji

  • Udaljeno od mora: 5 m
  • Udaljenost od grada: 1,4 km
  • Udaljenost od aerodroma: 24 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 10000 kv.m. na Krfu.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 380 kv.m.

Za prodaju
580 000 € 10 €/m²
  • Kod objekta 51292
  • Kvadratura 58000 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
650 000 € 10 €/m²
  • Kod objekta 51125
  • Kvadratura 60000 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
950 000 € 213 €/m²
  • Kod objekta 21088
  • Kvadratura 4451 m²
  • Udaljenost od mora 1 m
Za prodaju
930 000 € 62 €/m²
  • Kod objekta 4536
  • Kvadratura 15000 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
900 000 € 12 €/m²
  • Kod objekta 40794
  • Kvadratura 72000 m²
  • Udaljenost od mora 5500 m
Za prodaju
650 000 € 92 €/m²
  • Kod objekta 37194
  • Kvadratura 7000 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
630 000 € 152 €/m²
  • Kod objekta 40443
  • Kvadratura 4143 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
600 000 € 41 €/m²
  • Kod objekta 45278
  • Kvadratura 14530 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
750 000 € 370 000 € 92 €/m²
  • Kod objekta 33678
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
580 000 € 33 €/m²
  • Kod objekta 42862
  • Kvadratura 17500 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m

Prijava za Newsletter