Prodaja - Zemljište 4000 m² na Krfu

Grčka Jonska ostrva Prefektura Krf Krf
750 000 € 370 000 €
92 €/m²
Property 33678 photo 1
Property 33678 photo 2
Property 33678 photo 3
Property 33678 photo 4
Property 33678 photo 5
Property 33678 photo 6
Property 33678 photo 7
Property 33678 photo 8
Property 33678 photo 9
Property 33678 photo 10
Property 33678 photo 11
Property 33678 photo 12
Property 33678 photo 13
Property 33678 photo 14
Property 33678 photo 15
Property 33678 photo 16
Property 33678 photo 17
Property 33678 photo 18
Property 33678 photo 19
Property 33678 photo 20
Property 33678 photo 21
Property 33678 photo 22
Property 33678 photo 23
Property 33678 photo 24
Property 33678 photo 25
Property 33678 photo 26
Property 33678 photo 27

Detalji

  • Udaljeno od mora: 2500 m
  • Udaljenost od grada: 38 km
  • Udaljenost od aerodroma: 22 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 4000 kv.m. na Krfu. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu, na šumu.

Za prodaju
650 000 € 52 €/m²
  • Kod objekta 35185
  • Kvadratura 12500 m²
  • Udaljenost od mora 1600 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 60716
  • Kvadratura 2603 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
850 000 € 191 €/m²
  • Kod objekta 62951
  • Kvadratura 4444 m²
  • Udaljenost od mora 10 m
Za prodaju
750 000 € 370 000 € 92 €/m²
  • Kod objekta 33678
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
980 000 € 54 €/m²
  • Kod objekta 50867
  • Kvadratura 18000 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
900 000 € 12 €/m²
  • Kod objekta 40794
  • Kvadratura 72000 m²
  • Udaljenost od mora 5500 m
Za prodaju
1 000 000 € 240 €/m²
  • Kod objekta 21075
  • Kvadratura 4160 m²
  • Udaljenost od mora 50 m
Za prodaju
650 000 € 406 €/m²
  • Kod objekta 25355
  • Kvadratura 1599 m²
  • Udaljenost od mora 650 m
Za prodaju
700 000 € 70 €/m²
  • Kod objekta 32248
  • Kvadratura 10000 m²
  • Udaljenost od mora 5 m
Za prodaju
750 000 € 43 €/m²
  • Kod objekta 63483
  • Kvadratura 17439 m²
  • Udaljenost od mora 700 m

Prijava za Newsletter