Prodaja - Zemljište 15000 m² na Krfu

Grčka Jonska ostrva Prefektura Krf Krf
930 000 €
62 €/m²
Property 4536 photo 1
Property 4536 photo 2
Property 4536 photo 3
Property 4536 photo 4
Property 4536 photo 5
Property 4536 photo 6

Detalji

  • Udaljeno od mora: 1500 m
  • Udaljenost od grada: 3 km
  • Udaljenost od aerodroma: 16 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 15000 kv.m. na Krfu. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na šumu.

Za prodaju
900 000 € 391 €/m²
  • Kod objekta 9631
  • Kvadratura 2300 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
850 000 € 191 €/m²
  • Kod objekta 62951
  • Kvadratura 4444 m²
  • Udaljenost od mora 10 m
Za prodaju
950 000 € 213 €/m²
  • Kod objekta 21088
  • Kvadratura 4451 m²
  • Udaljenost od mora 1 m
Za prodaju
1 100 000 € 39 €/m²
  • Kod objekta 33701
  • Kvadratura 27750 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
800 000 € 133 €/m²
  • Kod objekta 50209
  • Kvadratura 6000 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
980 000 € 54 €/m²
  • Kod objekta 50867
  • Kvadratura 18000 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
1 100 000 € 52 €/m²
  • Kod objekta 24589
  • Kvadratura 21000 m²
  • Udaljenost od mora 1 m
Za prodaju
750 000 € 43 €/m²
  • Kod objekta 63483
  • Kvadratura 17439 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
1 100 000 € 27 €/m²
  • Kod objekta 9106
  • Kvadratura 40000 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
950 000 € 220 €/m²
  • Kod objekta 34020
  • Kvadratura 4300 m²
  • Udaljenost od mora 15 m

Prijava za Newsletter