Prodaja - Zemljište 4451 m² na Krfu

Grčka Jonska ostrva Prefektura Krf Krf
950 000 €
213 €/m²
Property 21088 photo 1
Property 21088 photo 2
Property 21088 photo 3

Detalji

  • Udaljeno od mora: 1 m
  • Udaljenost od grada: 0,3 km
  • Udaljenost od aerodroma: 26 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 4451 kv.m. na Krfu.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 1424 kv.m.

Za prodaju
900 000 € 391 €/m²
  • Kod objekta 9631
  • Kvadratura 2300 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
950 000 € 213 €/m²
  • Kod objekta 21088
  • Kvadratura 4451 m²
  • Udaljenost od mora 1 m
Za prodaju
1 100 000 € 39 €/m²
  • Kod objekta 33701
  • Kvadratura 27750 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
800 000 € 160 €/m²
  • Kod objekta 46991
  • Kvadratura 5000 m²
  • Udaljenost od mora 230 m
Za prodaju
860 000 € 156 €/m²
  • Kod objekta 17952
  • Kvadratura 5500 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
950 000 € 14 €/m²
  • Kod objekta 13908
  • Kvadratura 65000 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
1 180 000 € 128 €/m²
  • Kod objekta 33244
  • Kvadratura 9150 m²
  • Udaljenost od mora 1 m
Za prodaju
980 000 € 54 €/m²
  • Kod objekta 50867
  • Kvadratura 18000 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
800 000 € 133 €/m²
  • Kod objekta 50209
  • Kvadratura 6000 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
1 100 000 € 39 €/m²
  • Kod objekta 6112
  • Kvadratura 28000 m²
  • Udaljenost od mora 950 m

Prijava za Newsletter