Prodaja - Zemljište 7000 m² na Krfu

Grčka Jonska ostrva Prefektura Krf Krf
650 000 €
92 €/m²
Property 37194 photo 1
Property 37194 photo 2
Property 37194 photo 3
Property 37194 photo 4
Property 37194 photo 5
Property 37194 photo 6
Property 37194 photo 7
Property 37194 photo 8
Property 37194 photo 9
Property 37194 photo 10
Property 37194 photo 11
Property 37194 photo 12
Property 37194 photo 13
Property 37194 photo 14
Property 37194 photo 15
Property 37194 photo 16
Property 37194 photo 17
Property 37194 photo 18
Property 37194 photo 19
Property 37194 photo 20
Property 37194 photo 21
Property 37194 photo 22

Detalji

  • Udaljeno od mora: 4000 m
  • Udaljenost od grada: 7 km
  • Udaljenost od aerodroma: 4 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 7000 kv.m. na Krfu. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 260 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na grad, na šumu.

Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 4941
  • Kvadratura 15000 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
530 000 € 5 €/m²
  • Kod objekta 56513
  • Kvadratura 95095 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
900 000 € 12 €/m²
  • Kod objekta 40794
  • Kvadratura 72000 m²
  • Udaljenost od mora 5500 m
Za prodaju
650 000 € 10 €/m²
  • Kod objekta 51125
  • Kvadratura 60000 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
800 000 € 133 €/m²
  • Kod objekta 50209
  • Kvadratura 6000 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
550 000 € 275 €/m²
  • Kod objekta 40569
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 900 m
Za prodaju
700 000 € 58 €/m²
  • Kod objekta 56994
  • Kvadratura 12000 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
690 000 € 136 €/m²
  • Kod objekta 65497
  • Kvadratura 5060 m²
  • Udaljenost od mora 30 m
Za prodaju
950 000 € 14 €/m²
  • Kod objekta 13908
  • Kvadratura 65000 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
540 000 € 121 €/m²
  • Kod objekta 24098
  • Kvadratura 4450 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m

Prijava za Newsletter