Prodaja - Zemljište 60000 m² na Krfu

Grčka Jonska ostrva Prefektura Krf Krf
650 000 €
10 €/m²
Property 51125 photo 1
Property 51125 photo 2
Property 51125 photo 3
Property 51125 photo 4
Property 51125 photo 5
Property 51125 photo 6
Property 51125 photo 7
Property 51125 photo 8
Property 51125 photo 9
Property 51125 photo 10
Property 51125 photo 11
Property 51125 photo 12
Property 51125 photo 13
Property 51125 photo 14
Property 51125 photo 15
Property 51125 photo 16
Property 51125 photo 17
Property 51125 photo 18
Property 51125 photo 19
Property 51125 photo 20

Detalji

  • Udaljeno od mora: 4000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 15 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 60000 kv.m. na Krfu.

Za prodaju
600 000 € 491 €/m²
  • Kod objekta 24955
  • Kvadratura 1220 m²
  • Udaljenost od mora 50 m
Za prodaju
550 000 € 110 €/m²
  • Kod objekta 34256
  • Kvadratura 5000 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
750 000 € 12 €/m²
  • Kod objekta 40478
  • Kvadratura 60000 m²
  • Udaljenost od mora 5500 m
Za prodaju
690 000 € 136 €/m²
  • Kod objekta 65497
  • Kvadratura 5060 m²
  • Udaljenost od mora 30 m
Za prodaju
950 000 € 220 €/m²
  • Kod objekta 34020
  • Kvadratura 4300 m²
  • Udaljenost od mora 15 m
Za prodaju
550 000 € 220 €/m²
  • Kod objekta 6155
  • Kvadratura 2500 m²
  • Udaljenost od mora 450 m
Za prodaju
750 000 € 370 000 € 92 €/m²
  • Kod objekta 33678
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
550 000 € 275 €/m²
  • Kod objekta 40569
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 900 m
Za prodaju
600 000 € 27 €/m²
  • Kod objekta 5097
  • Kvadratura 22000 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
530 000 € 130 €/m²
  • Kod objekta 29696
  • Kvadratura 4050 m²
  • Udaljenost od mora 100 m

Prijava za Newsletter