Prodaja - Vila 550 m² u Limasol

Grčka Kipar Primorsko-Goranska
2 490 000 €
4527 €/m²
Property 31798 photo 1
Property 31798 photo 2
Property 31798 photo 3
Property 31798 photo 4
Property 31798 photo 5
Property 31798 photo 6
Property 31798 photo 7
Property 31798 photo 8
Property 31798 photo 9
Property 31798 photo 10
Property 31798 photo 11
Property 31798 photo 12
Property 31798 photo 13
Property 31798 photo 14
Property 31798 photo 15
Property 31798 photo 16
Property 31798 photo 17
Property 31798 photo 18
Property 31798 photo 19
Property 31798 photo 20
Property 31798 photo 21
Property 31798 photo 22
Property 31798 photo 23
  • Kod objekta 31798
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 550 m²
  • Površina placa 884 m²
  • Region Limasol
  • Mesto Primorsko-Goranska (Kipar)
  • Broj soba 7

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Broj soba: 7
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 4
  • Udaljeno od mora: 750 m
  • Udaljenost od aerodroma: 51 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen
  • Ostava
  • Garaža

Opis

Na prodaju 3-sprata vila od 550 kv.m u Limasol. u suterenu se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila sa tuš kabinom, 2 ostava. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, jedne kuhinje, WC, ostava. na prvom spratu se sastoji od 4 spavaće sobe, kupatila, kupatila sa tuš kabinom. Vila Je frontalno orijentisana Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, bazen, parking, baštu, garaža, grejanje, ostavu.

Za prodaju
2 950 000 € 6344 €/m²
  • Kod objekta 52522
  • Kvadratura 465 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
2 000 000 € 3508 €/m²
  • Kod objekta 44449
  • Kvadratura 570 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
2 929 780 € 4717 €/m²
  • Kod objekta 34221
  • Kvadratura 621 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
2 600 000 € 7647 €/m²
  • Kod objekta 39325
  • Kvadratura 340 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
2 700 000 € 8598 €/m²
  • Kod objekta 35366
  • Kvadratura 314 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
2 500 000 € 4761 €/m²
  • Kod objekta 23520
  • Kvadratura 525 m²
  • Udaljenost od mora 940 m
Za prodaju
2 000 000 € 14814 €/m²
  • Kod objekta 36963
  • Kvadratura 135 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter