2 700 000 €
8599 €/m²
Property 35366 photo 1
Property 35366 photo 2
Property 35366 photo 3
Property 35366 photo 4
Property 35366 photo 5
Property 35366 photo 6
Property 35366 photo 7
Property 35366 photo 8
Property 35366 photo 9
Property 35366 photo 10
Property 35366 photo 11
Property 35366 photo 12
Property 35366 photo 13
Property 35366 photo 14
Property 35366 photo 15
Property 35366 photo 16
Property 35366 photo 17
Property 35366 photo 18

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Broj soba: 6
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 5
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 5
  • Udaljeno od mora: 300 m
  • Udaljenost od aerodroma: 51 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen
  • Ostava
  • Garaža

Opis

Na prodaju 2-sprata vila od 314 kv.m u Limasol. na prizemlju se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, jedne kuhinje, kupatila, ostava. na prvom spratu se sastoji od 4 spavaće sobe, 4 kupatila. Vila Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na more.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, bazen, parking, baštu, travnjak, roštilj, garaža, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
2 810 000 € 5109 €/m²
  • Kod objekta 42856
  • Kvadratura 550 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
2 500 000 € 7575 €/m²
  • Kod objekta 44539
  • Kvadratura 330 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
3 700 000 € 6239 €/m²
  • Kod objekta 46883
  • Kvadratura 593 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
2 800 000 € 4713 €/m²
  • Kod objekta 49711
  • Kvadratura 594 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
2 400 000 € 3767 €/m²
  • Kod objekta 48815
  • Kvadratura 637 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
2 930 000 € 5232 €/m²
  • Kod objekta 41276
  • Kvadratura 560 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
2 250 000 € 1 650 000 € 3666 €/m²
  • Kod objekta 31572
  • Kvadratura 450 m²
  • Udaljenost od mora 5600 m
Za prodaju
2 900 000 € 9666 €/m²
  • Kod objekta 22150
  • Kvadratura 300 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
2 750 000 € 8757 €/m²
  • Kod objekta 38598
  • Kvadratura 314 m²
  • Broj soba 6

Prijava za Newsletter