Prodaja - Vila 440 m² u Pafos

Grčka Kipar Pafos
2 250 000 € 1 850 000 €
4205 €/m²
Property 40225 photo 1
Property 40225 photo 2
Property 40225 photo 3
Property 40225 photo 4
Property 40225 photo 5
Property 40225 photo 6
Property 40225 photo 7
Property 40225 photo 8
Property 40225 photo 9
Property 40225 photo 10
Property 40225 photo 11
Property 40225 photo 12
Property 40225 photo 13
Property 40225 photo 14
Property 40225 photo 15
Property 40225 photo 16
Property 40225 photo 17
Property 40225 photo 18
Property 40225 photo 19
Property 40225 photo 20
Property 40225 photo 21
Property 40225 photo 22
Property 40225 photo 23
Property 40225 photo 24
Property 40225 photo 25
Property 40225 photo 26
  • Kod objekta 40225
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 440 m²
  • Površina placa 1338 m²
  • Region Pafos
  • Mesto Pafos (Kipar)
  • Broj soba 8

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Broj soba: 8
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 6
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 7
  • Udaljeno od mora: 1900 m
  • Udaljenost od grada: 15 km
  • Udaljenost od aerodroma: 21 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen
  • Ostava

Opis

Na prodaju 3-sprata vila od 440 kv.m u Pafos. u suterenu se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, 3 kupatila sa tuš kabinom. na prizemlju se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, jedne kuhinje, kupatila, WC. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, kupatila, kupatila sa tuš kabinom. Vila Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, bazen, parking, baštu, ostavu.

Za prodaju
2 000 000 € 5405 €/m²
  • Kod objekta 26804
  • Kvadratura 370 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
2 300 000 € 4600 €/m²
  • Kod objekta 22893
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
2 500 000 € 3924 €/m²
  • Kod objekta 46022
  • Kvadratura 637 m²
  • Udaljenost od mora 5400 m
Za prodaju
2 900 000 € 9666 €/m²
  • Kod objekta 22150
  • Kvadratura 300 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
2 500 000 € 5555 €/m²
  • Kod objekta 29147
  • Kvadratura 450 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
3 200 000 € 5387 €/m²
  • Kod objekta 24873
  • Kvadratura 594 m²
  • Udaljenost od mora 250 m
Za prodaju
2 500 000 € 10000 €/m²
  • Kod objekta 37614
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
2 000 000 € 4237 €/m²
  • Kod objekta 30357
  • Kvadratura 472 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
2 930 000 € 5232 €/m²
  • Kod objekta 41276
  • Kvadratura 560 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
3 100 000 € 3 000 000 € 5217 €/m²
  • Kod objekta 31459
  • Kvadratura 575 m²
  • Udaljenost od mora 800 m

Prijava za Newsletter