Prodaja - Vila 435 m² u Pafos

Grčka Kipar Pafos Argaka
3 500 000 € 3 000 000 €
6897 €/m²
Property 49145 photo 1
Property 49145 photo 2
Property 49145 photo 3
Property 49145 photo 4
Property 49145 photo 5
Property 49145 photo 6
Property 49145 photo 7
Property 49145 photo 8
Property 49145 photo 9
Property 49145 photo 10
Property 49145 photo 11
Property 49145 photo 12
Property 49145 photo 13
Property 49145 photo 14
Property 49145 photo 15
Property 49145 photo 16
Property 49145 photo 17
  • Kod objekta 49145
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 435 m²
  • Površina placa 2500 m²
  • Region Pafos
  • Mesto Kipar (Kipar) | Argaka (Pafos)
  • Broj soba 6

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Broj soba: 6
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 5
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 6
  • Udaljeno od mora: 290 m
  • Udaljenost od aerodroma: 58 km

Opis

Na prodaju 3-sprata vila od 435 kv.m u Pafos. u suterenu se sastoji od jedne spavaće sobe, jedne kuhinje, kupatila sa tuš kabinom. na prizemlju se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, jedne kuhinje, kupatila sa tuš kabinom, WC, ostava. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, kupatila, 2 kupatila sa tuš kabinom. Vila Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na more.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, bazen, parking, baštu, roštilj, alarm, ostavu.

Za prodaju
4 500 000 € 3 500 000 € 7000 €/m²
  • Kod objekta 25775
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
4 540 000 € 6715 €/m²
  • Kod objekta 23662
  • Kvadratura 676 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
3 295 000 € 8833 €/m²
  • Kod objekta 49254
  • Kvadratura 373 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
4 240 000 € 6281 €/m²
  • Kod objekta 23668
  • Kvadratura 675 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
3 600 000 € 3 000 000 € 10000 €/m²
  • Kod objekta 29336
  • Kvadratura 300 m²
  • Udaljenost od mora 50 m
Za prodaju
2 900 000 € 5451 €/m²
  • Kod objekta 38719
  • Kvadratura 532 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
4 500 000 € 7234 €/m²
  • Kod objekta 21492
  • Kvadratura 622 m²
  • Udaljenost od mora 200 m

Prijava za Newsletter