Prodaja - Vila 570 m² u Pafos

Grčka Kipar Pafos
2 000 000 €
3509 €/m²
Property 44449 photo 1
Property 44449 photo 2
Property 44449 photo 3
Property 44449 photo 4
Property 44449 photo 5
Property 44449 photo 6
Property 44449 photo 7
Property 44449 photo 8
Property 44449 photo 9
  • Kod objekta 44449
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 570 m²
  • Površina placa 1610 m²
  • Region Pafos
  • Mesto Pafos (Kipar)
  • Broj soba 7

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina izgradnje: 2005
  • Broj soba: 7
  • Grejanje: dizel
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 4
  • Udaljeno od mora: 5000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 20 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen
  • Ostava

Opis

Na prodaju 2-sprata vila od 570 kv.m u Pafos. na prizemlju se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, WC, ostava. na prvom spratu se sastoji od 5 spavaće sobe, 2 kupatila, kupatila sa tuš kabinom. Vila Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, bazen, parking, baštu, roštilj, grejanje, ostavu.

Za prodaju
2 400 000 € 3809 €/m²
  • Kod objekta 33038
  • Kvadratura 630 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 900 000 € 6333 €/m²
  • Kod objekta 25113
  • Kvadratura 300 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
2 000 000 € 14814 €/m²
  • Kod objekta 36963
  • Kvadratura 135 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
2 600 000 € 6046 €/m²
  • Kod objekta 43129
  • Kvadratura 430 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
2 500 000 € 3906 €/m²
  • Kod objekta 44484
  • Kvadratura 640 m²
  • Broj soba 9
Za prodaju
2 150 000 € 5874 €/m²
  • Kod objekta 42435
  • Kvadratura 366 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
2 500 000 € 7575 €/m²
  • Kod objekta 44539
  • Kvadratura 330 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
1 850 000 € 6727 €/m²
  • Kod objekta 56075
  • Kvadratura 275 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 800 000 € 5294 €/m²
  • Kod objekta 51115
  • Kvadratura 340 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
2 900 000 € 4414 €/m²
  • Kod objekta 31220
  • Kvadratura 657 m²
  • Udaljenost od mora 700 m

Prijava za Newsletter