Prodaja - Vila 465 m² u Limasol

Grčka Kipar Primorsko-Goranska
2 950 000 €
6344 €/m²
Property 52522 photo 1
Property 52522 photo 2
Property 52522 photo 3
Property 52522 photo 4
  • Kod objekta 52522
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 465 m²
  • Površina placa 809 m²
  • Region Limasol
  • Mesto Primorsko-Goranska (Kipar)
  • Broj soba 6

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 2023
  • Broj soba: 6
  • Udaljeno od mora: 6000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 65 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen

Opis

Na prodaju 3-sprata vila od 465 kv.m u Limasol. Vila Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na more.Poseduje i nameštaj, bazen, parking, baštu.

Za prodaju
2 929 780 € 4717 €/m²
  • Kod objekta 34221
  • Kvadratura 621 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
2 930 000 € 5232 €/m²
  • Kod objekta 41276
  • Kvadratura 560 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
3 374 000 € 17302 €/m²
  • Kod objekta 32897
  • Kvadratura 195 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
2 900 000 € 5451 €/m²
  • Kod objekta 38719
  • Kvadratura 532 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
2 700 000 € 3524 €/m²
  • Kod objekta 42131
  • Kvadratura 766 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
2 800 000 € 3938 €/m²
  • Kod objekta 42132
  • Kvadratura 711 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
2 450 000 € 4711 €/m²
  • Kod objekta 28701
  • Kvadratura 520 m²
  • Broj soba 7

Prijava za Newsletter