Prodaja - Vila 135 m² u Larnaka

Grčka Kipar El Salvador
2 000 000 €
14815 €/m²
Property 36963 photo 1
Property 36963 photo 2
Property 36963 photo 3
Property 36963 photo 4
Property 36963 photo 5
Property 36963 photo 6
Property 36963 photo 7
Property 36963 photo 8
Property 36963 photo 9
Property 36963 photo 10
Property 36963 photo 11
Property 36963 photo 12
Property 36963 photo 13
  • Kod objekta 36963
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 135 m²
  • Region Larnaka
  • Mesto El Salvador (Kipar)
  • Broj soba 4

Detalji

  • Broj soba: 4
  • Stanje: U izgradnji
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 4
  • Udaljeno od mora: 20 m
  • Udaljenost od aerodroma: 6 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen
  • Ostava

Opis

Na prodaju 1-sprata vila od 135 kv.m u Larnaka. Vila se sastoji od 3 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, 4 kupatila, ostava. Vila Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na more.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, bazen, parking, ostavu.

Za prodaju
1 800 000 € 5000 €/m²
  • Kod objekta 44621
  • Kvadratura 360 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
2 300 000 € 4600 €/m²
  • Kod objekta 22893
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
2 000 000 € 3333 €/m²
  • Kod objekta 48516
  • Kvadratura 600 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
1 700 000 € 3617 €/m²
  • Kod objekta 23754
  • Kvadratura 470 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
1 674 400 € 5600 €/m²
  • Kod objekta 43001
  • Kvadratura 299 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
2 801 000 € 5775 €/m²
  • Kod objekta 45599
  • Kvadratura 485 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 854 723 € 4602 €/m²
  • Kod objekta 45529
  • Kvadratura 403 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
2 200 000 € 3666 €/m²
  • Kod objekta 26878
  • Kvadratura 600 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
2 500 000 € 3906 €/m²
  • Kod objekta 44484
  • Kvadratura 640 m²
  • Broj soba 9
Za prodaju
2 990 000 € 3480 €/m²
  • Kod objekta 19436
  • Kvadratura 859 m²
  • Udaljenost od mora 100 m

Prijava za Newsletter