Prodaja - Zemljište 4600 m² na Atici

Grčka Atika Ostrva Argosaronikos Egina
180 000 €
39 €/m²
Property 38990 photo 1
Property 38990 photo 2
Property 38990 photo 3
Property 38990 photo 4
Property 38990 photo 5
Property 38990 photo 6
Property 38990 photo 7

Detalji

  • Udaljeno od mora: 260 m
  • Udaljenost od grada: 1 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 4600 kv.m. na Atici. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 200 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more, na grad.

Za prodaju
160 000 € 223 €/m²
  • Kod objekta 30244
  • Kvadratura 715 m²
  • Udaljenost od mora 2100 m
Za prodaju
267 000 € 41 €/m²
  • Kod objekta 14960
  • Kvadratura 6458 m²
  • Udaljenost od mora 250 m
Za prodaju
160 000 € 200 €/m²
  • Kod objekta 54641
  • Kvadratura 800 m²
  • Udaljenost od mora 6600 m
Za prodaju
240 000 € 264 €/m²
  • Kod objekta 29069
  • Kvadratura 906 m²
  • Udaljenost od mora 1900 m
Za prodaju
250 000 € 208 €/m²
  • Kod objekta 11565
  • Kvadratura 1200 m²
  • Udaljenost od mora 1300 m
Za prodaju
265 000 € 72 €/m²
  • Kod objekta 56755
  • Kvadratura 3660 m²
  • Udaljenost od mora 90 m
Za prodaju
150 000 € 243 €/m²
  • Kod objekta 34517
  • Kvadratura 617 m²
  • Udaljenost od mora 13000 m
Za prodaju
165 000 € 67 €/m²
  • Kod objekta 29249
  • Kvadratura 2430 m²
  • Udaljenost od mora 18000 m
Za prodaju
180 000 € 39 €/m²
  • Kod objekta 38990
  • Kvadratura 4600 m²
  • Udaljenost od mora 260 m
Za prodaju
260 000 € 32 €/m²
  • Kod objekta 13214
  • Kvadratura 7900 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m

Prijava za Newsletter