130 000 €
376 €/m²
Property 4843 photo 1
Property 4843 photo 2
Property 4843 photo 3

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,6
  • Udaljeno od mora: 9000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 71 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 345 kv.m. na Atici.Састоји се у оквиру плана града. Sa mogućnošću izgradnje do 337 kv.m.

Za prodaju
110 000 € 108 €/m²
  • Kod objekta 24748
  • Kvadratura 1015 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
130 000 € 376 €/m²
  • Kod objekta 4843
  • Kvadratura 345 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
180 000 € 36 €/m²
  • Kod objekta 23314
  • Kvadratura 5000 m²
  • Udaljenost od mora 5500 m
Za prodaju
152 000 € 50 €/m²
  • Kod objekta 12787
  • Kvadratura 3000 m²
  • Udaljenost od mora 6200 m
Za prodaju
148 000 € 86 €/m²
  • Kod objekta 13023
  • Kvadratura 1715 m²
  • Udaljenost od mora 1300 m
Za prodaju
180 000 € 120 €/m²
  • Kod objekta 33076
  • Kvadratura 1500 m²
  • Udaljenost od mora 250 m
Za prodaju
113 000 € 90 000 € 34 €/m²
  • Kod objekta 13027
  • Kvadratura 2638 m²
  • Udaljenost od mora 13000 m
Za prodaju
135 000 € 122 €/m²
  • Kod objekta 64218
  • Kvadratura 1102 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
165 000 € 67 €/m²
  • Kod objekta 29249
  • Kvadratura 2430 m²
  • Udaljenost od mora 18000 m
Za prodaju
140 000 € 466 €/m²
  • Kod objekta 23278
  • Kvadratura 300 m²
  • Udaljenost od mora 1300 m

Prijava za Newsletter