Prodaja - Zemljište 397 m² na Atici

Grčka Atika Ostatak Atika Kalivia Thorikou
230 000 € 180 000 €
453 €/m²
Property 6860 photo 1
Property 6860 photo 2
Property 6860 photo 3
Property 6860 photo 4
Property 6860 photo 5
Property 6860 photo 6
Property 6860 photo 7
Property 6860 photo 8

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,4
  • Udaljeno od mora: 2000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 19 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 397 kv.m. na Atici.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: bunar, sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 160 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu.

Za prodaju
250 000 € 34 €/m²
  • Kod objekta 12238
  • Kvadratura 7300 m²
  • Udaljenost od mora 2400 m
Za prodaju
290 000 € 35 €/m²
  • Kod objekta 50144
  • Kvadratura 8076 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
335 000 € 549 €/m²
  • Kod objekta 7611
  • Kvadratura 610 m²
  • Udaljenost od mora 1300 m
Za prodaju
215 000 € 215 €/m²
  • Kod objekta 19254
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 250 m
Za prodaju
320 000 € 61 €/m²
  • Kod objekta 11732
  • Kvadratura 5200 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
260 000 € 32 €/m²
  • Kod objekta 13214
  • Kvadratura 7900 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
230 000 € 180 000 € 453 €/m²
  • Kod objekta 6860
  • Kvadratura 397 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
267 000 € 41 €/m²
  • Kod objekta 14960
  • Kvadratura 6458 m²
  • Udaljenost od mora 250 m
Za prodaju
190 000 € 380 €/m²
  • Kod objekta 10387
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
260 000 € 93 €/m²
  • Kod objekta 36621
  • Kvadratura 2786 m²
  • Udaljenost od mora 14000 m

Prijava za Newsletter