200 000 €
444 €/m²
Property 4426 photo 1
Property 4426 photo 2
Property 4426 photo 3
Property 4426 photo 4
Property 4426 photo 5
Property 4426 photo 6
Property 4426 photo 7
Property 4426 photo 8

Detalji

  • Udaljeno od mora: 500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 71 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 450 kv.m. na Atici. Na zemljištu: sprovedena voda. Sa mogućnošću izgradnje do 140 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more.

Zemljište se nalazi u primorskom predgrađu Atika, Anavissos, koji kombinuje prelepu živopisnu prirodu i nedaleko od istorijskog centra Atine i mora.

Karakteristika Anavissosa je da su ovde bili ribnjaci za isparavanje soli. Područje ima značajan stambeni razvoj sa velikim brojem odmora i stalnih prebivališta. Plaža Anavissos je poznata među ljubiteljima surfovanja. 

U blizini se nalazi park, trg, sva potrebna infrastruktura.

U naselju se gradi 60 kvadratnih metara (izgrađeno 1982. godine), koje se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevnog boravka sa kuhinjom i kaminom i kupatila koje je potrebno za velike popravke.

Za prodaju
165 000 € 67 €/m²
  • Kod objekta 29249
  • Kvadratura 2430 m²
  • Udaljenost od mora 18000 m
Za prodaju
180 000 € 36 €/m²
  • Kod objekta 23314
  • Kvadratura 5000 m²
  • Udaljenost od mora 5500 m
Za prodaju
230 000 € 180 000 € 453 €/m²
  • Kod objekta 6860
  • Kvadratura 397 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
215 000 € 215 €/m²
  • Kod objekta 19254
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 250 m
Za prodaju
170 000 € 361 €/m²
  • Kod objekta 26934
  • Kvadratura 470 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
285 000 € 82 €/m²
  • Kod objekta 37866
  • Kvadratura 3470 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
250 000 € 415 €/m²
  • Kod objekta 19314
  • Kvadratura 602 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
270 000 € 198 €/m²
  • Kod objekta 38995
  • Kvadratura 1359 m²
  • Udaljenost od mora 7100 m
Za prodaju
168 000 € 85 000 € 26 €/m²
  • Kod objekta 14798
  • Kvadratura 3200 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
270 000 € 235 000 € 229 €/m²
  • Kod objekta 23281
  • Kvadratura 1025 m²
  • Udaljenost od mora 220 m

Prijava za Newsletter