Prodaja - Vila 472 m² u Pafos

Grčka Kipar Pafos
2 000 000 €
4237 €/m²
Property 30357 photo 1
Property 30357 photo 2
Property 30357 photo 3
Property 30357 photo 4
Property 30357 photo 5
Property 30357 photo 6
Property 30357 photo 7
Property 30357 photo 8
Property 30357 photo 9
Property 30357 photo 10
  • Kod objekta 30357
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 472 m²
  • Površina placa 1320 m²
  • Region Pafos
  • Mesto Pafos (Kipar)
  • Broj soba 5

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Broj soba: 5
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 5
  • Udaljeno od mora: 2000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 5 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen
  • Podigni
  • Ostava

Opis

Na prodaju 2-sprata vila od 472 kv.m u Pafos. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, jedne kuhinje, WC, ostava. na prvom spratu se sastoji od 4 spavaće sobe, 4 kupatila. Vila Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na more.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, bazen, parking, baštu, roštilj, lift, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
2 000 000 € 4237 €/m²
  • Kod objekta 30357
  • Kvadratura 472 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 711 000 € 6067 €/m²
  • Kod objekta 41307
  • Kvadratura 282 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
2 300 000 € 5542 €/m²
  • Kod objekta 30020
  • Kvadratura 415 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
2 929 780 € 4717 €/m²
  • Kod objekta 34221
  • Kvadratura 621 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
1 700 000 € 3617 €/m²
  • Kod objekta 23754
  • Kvadratura 470 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
2 200 000 € 4081 €/m²
  • Kod objekta 48916
  • Kvadratura 539 m²
  • Broj soba 9
Za prodaju
2 204 555 € 6427 €/m²
  • Kod objekta 45609
  • Kvadratura 343 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
2 650 000 € 10600 €/m²
  • Kod objekta 44806
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
2 000 000 € 3508 €/m²
  • Kod objekta 44449
  • Kvadratura 570 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
2 150 000 € 8113 €/m²
  • Kod objekta 38326
  • Kvadratura 265 m²
  • Broj soba 5

Prijava za Newsletter