Prodaja - Vila 282 m² u Limasol

Grčka Kipar Primorsko-Goranska
1 711 000 €
6067 €/m²
Property 41307 photo 1
Property 41307 photo 2
Property 41307 photo 3
  • Kod objekta 41307
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 282 m²
  • Region Limasol
  • Mesto Primorsko-Goranska (Kipar)

Detalji

  • Godina izgradnje: 2019
  • Udaljeno od mora: 2000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 51 km

Opis

Na prodaju vila od 282 kv.m u Limasol. Vila Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, grejanje.

Za prodaju
1 379 000 € 1 050 000 € 7000 €/m²
  • Kod objekta 10947
  • Kvadratura 150 m²
  • Udaljenost od mora 10 m
Za prodaju
2 000 000 € 5555 €/m²
  • Kod objekta 36409
  • Kvadratura 360 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
2 500 000 € 5952 €/m²
  • Kod objekta 23740
  • Kvadratura 420 m²
  • Udaljenost od mora 350 m
Za prodaju
2 100 000 € 3000 €/m²
  • Kod objekta 47671
  • Kvadratura 700 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 590 000 € 4542 €/m²
  • Kod objekta 33139
  • Kvadratura 350 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
2 300 000 € 4600 €/m²
  • Kod objekta 22893
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
1 698 095 € 4601 €/m²
  • Kod objekta 45520
  • Kvadratura 369 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
2 300 000 € 5168 €/m²
  • Kod objekta 26896
  • Kvadratura 445 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
2 200 000 € 7719 €/m²
  • Kod objekta 37677
  • Kvadratura 285 m²
  • Broj soba 5

Prijava za Newsletter