2 200 000 €
4082 €/m²
Property 48916 photo 1
Property 48916 photo 2
Property 48916 photo 3
Property 48916 photo 4
Property 48916 photo 5
Property 48916 photo 6
Property 48916 photo 7
Property 48916 photo 8

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Broj soba: 9
  • Stanje: U izgradnji
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 7
  • Bedrooms: 8
  • WCs: 8
  • Udaljeno od mora: 3500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 60 km

Opis

Na prodaju 3-sprata vila od 539 kv.m u Limasol. u suterenu se sastoji od 4 spavaće sobe, 2 kupatila, 2 kupatila sa tuš kabinom, ostava. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, WC. na prvom spratu se sastoji od 4 spavaće sobe, kupatila, 2 kupatila sa tuš kabinom. Vila Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, bazen, parking, baštu, lift, garaža, alarm. Nekretnina poseduje krovnu terasu. Na nekretninu se plaća PDV.

Za prodaju
2 650 000 € 10600 €/m²
  • Kod objekta 44806
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
2 000 000 € 8333 €/m²
  • Kod objekta 46078
  • Kvadratura 240 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
2 800 000 € 9333 €/m²
  • Kod objekta 45713
  • Kvadratura 300 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
3 295 000 € 8833 €/m²
  • Kod objekta 49254
  • Kvadratura 373 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
2 950 000 € 6344 €/m²
  • Kod objekta 52522
  • Kvadratura 465 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
2 300 000 € 5168 €/m²
  • Kod objekta 26896
  • Kvadratura 445 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
2 700 000 € 8598 €/m²
  • Kod objekta 35366
  • Kvadratura 314 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
2 300 000 € 5542 €/m²
  • Kod objekta 30020
  • Kvadratura 415 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
2 131 289 € 4613 €/m²
  • Kod objekta 45528
  • Kvadratura 462 m²
  • Broj soba 6

Prijava za Newsletter