Prodaja - Vila 470 m² u Limasol

Grčka Kipar Primorsko-Goranska
1 700 000 €
3617 €/m²
Property 23754 photo 1
Property 23754 photo 2
Property 23754 photo 3
Property 23754 photo 4
Property 23754 photo 5
Property 23754 photo 6
Property 23754 photo 7
Property 23754 photo 8
Property 23754 photo 9
Property 23754 photo 10
Property 23754 photo 11
Property 23754 photo 12
Property 23754 photo 13
Property 23754 photo 14
Property 23754 photo 15
Property 23754 photo 16
Property 23754 photo 17
Property 23754 photo 18
Property 23754 photo 19
Property 23754 photo 20
  • Kod objekta 23754
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 470 m²
  • Površina placa 570 m²
  • Region Limasol
  • Mesto Primorsko-Goranska (Kipar)

Detalji

  • Udaljeno od mora: 300 m
  • Udaljenost od aerodroma: 52 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen
  • Garaža

Opis

Na prodaju vila od 470 kv.m u Limasol. Vila Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na more.Poseduje i nameštaj, klima uređaj, bazen, parking, baštu, roštilj, garaža, grejanje.

Za prodaju
2 200 000 € 4888 €/m²
  • Kod objekta 33493
  • Kvadratura 450 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
2 250 000 € 5000 €/m²
  • Kod objekta 42156
  • Kvadratura 450 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 674 400 € 5600 €/m²
  • Kod objekta 43001
  • Kvadratura 299 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
2 150 000 € 5874 €/m²
  • Kod objekta 42435
  • Kvadratura 366 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
2 500 000 € 5952 €/m²
  • Kod objekta 23740
  • Kvadratura 420 m²
  • Udaljenost od mora 350 m
Za prodaju
2 400 000 € 5333 €/m²
  • Kod objekta 30578
  • Kvadratura 450 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 500 000 € 7894 €/m²
  • Kod objekta 49574
  • Kvadratura 190 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 761 616 € 4482 €/m²
  • Kod objekta 45527
  • Kvadratura 393 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 711 000 € 6067 €/m²
  • Kod objekta 41307
  • Kvadratura 282 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
1 500 000 € 4285 €/m²
  • Kod objekta 33174
  • Kvadratura 350 m²
  • Broj soba 7

Prijava za Newsletter