Prodaja - Vila 343 m² u Limasol

Grčka Kipar Primorsko-Goranska
2 204 555 €
6427 €/m²
Property 45609 photo 1
Property 45609 photo 2
Property 45609 photo 3
Property 45609 photo 4
Property 45609 photo 5
Property 45609 photo 6
Property 45609 photo 7
Property 45609 photo 8
  • Kod objekta 45609
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 343 m²
  • Površina placa 947 m²
  • Region Limasol
  • Mesto Primorsko-Goranska (Kipar)
  • Broj soba 5

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Broj soba: 5
  • Stanje: U izgradnji
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 5
  • Udaljeno od mora: 50000 m
  • Udaljenost od grada: 40 km
  • Udaljenost od aerodroma: 80 km

Opis

Na prodaju 3-sprata vila od 343 kv.m u Limasol. u suterenu se sastoji od jedne spavaće sobe, kupatila, ostava. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, WC, ostava. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, kupatila, 2 kupatila sa tuš kabinom. Vila Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na planinu, na šumu.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj, bazen, parking, roštilj, garaža, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
2 450 000 € 4711 €/m²
  • Kod objekta 28701
  • Kvadratura 520 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
3 295 000 € 8833 €/m²
  • Kod objekta 49254
  • Kvadratura 373 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
2 400 000 € 5333 €/m²
  • Kod objekta 30578
  • Kvadratura 450 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
3 300 000 € 2 950 000 € 4916 €/m²
  • Kod objekta 25790
  • Kvadratura 600 m²
  • Udaljenost od mora 20 m
Za prodaju
2 900 000 € 9666 €/m²
  • Kod objekta 22150
  • Kvadratura 300 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
2 300 000 € 4600 €/m²
  • Kod objekta 22893
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
2 900 000 € 5451 €/m²
  • Kod objekta 38719
  • Kvadratura 532 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
2 000 000 € 12903 €/m²
  • Kod objekta 45607
  • Kvadratura 155 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
2 800 000 € 3938 €/m²
  • Kod objekta 42132
  • Kvadratura 711 m²
  • Broj soba 7

Prijava za Newsletter