Prodaja - Vila 287 m² u Larnaka

Grčka Kipar El Salvador
3 200 000 €
11150 €/m²
Property 25505 photo 1
Property 25505 photo 2
Property 25505 photo 3
Property 25505 photo 4
  • Kod objekta 25505
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 287 m²
  • Površina placa 829 m²
  • Region Larnaka
  • Mesto El Salvador (Kipar)

Detalji

  • Stanje: U izgradnji
  • Udaljenost od aerodroma: 29 km

Opis

Na prodaju vila od 287 kv.m u Larnaka. Vila Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj.

Za prodaju
4 500 000 € 7500 €/m²
  • Kod objekta 49313
  • Kvadratura 600 m²
  • Broj soba 10
Za prodaju
2 600 000 € 6046 €/m²
  • Kod objekta 43129
  • Kvadratura 430 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
2 600 000 € 5842 €/m²
  • Kod objekta 46052
  • Kvadratura 445 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
3 500 000 € 4660 €/m²
  • Kod objekta 29070
  • Kvadratura 751 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
2 950 000 € 7040 €/m²
  • Kod objekta 9625
  • Kvadratura 419 m²
  • Udaljenost od mora 50 m
Za prodaju
3 100 000 € 4696 €/m²
  • Kod objekta 41275
  • Kvadratura 660 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
3 800 000 € 5156 €/m²
  • Kod objekta 49062
  • Kvadratura 737 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
3 100 000 € 4905 €/m²
  • Kod objekta 41274
  • Kvadratura 632 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m

Prijava za Newsletter