Prodaja - Vila 632 m² u Limasol

Grčka Kipar Primorsko-Goranska
3 100 000 €
4905 €/m²
  • Kod objekta 41274
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 632 m²
  • Region Limasol
  • Mesto Primorsko-Goranska (Kipar)

Detalji

  • Godina izgradnje: 2019
  • Udaljeno od mora: 2000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 51 km

Opis

Na prodaju vila od 632 kv.m u Limasol. Vila Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, grejanje.

Za prodaju
2 500 000 € 3924 €/m²
  • Kod objekta 46022
  • Kvadratura 637 m²
  • Udaljenost od mora 5400 m
Za prodaju
3 500 000 € 6363 €/m²
  • Kod objekta 48595
  • Kvadratura 550 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
2 500 000 € 5952 €/m²
  • Kod objekta 23740
  • Kvadratura 420 m²
  • Udaljenost od mora 350 m
Za prodaju
2 930 000 € 5232 €/m²
  • Kod objekta 41276
  • Kvadratura 560 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m

Prijava za Newsletter