Prodaja - Vila 430 m² u Pafos

Grčka Kipar Pafos
2 600 000 €
6047 €/m²
Property 43129 photo 1
Property 43129 photo 2
Property 43129 photo 3
Property 43129 photo 4
Property 43129 photo 5
Property 43129 photo 6
Property 43129 photo 7
Property 43129 photo 8
Property 43129 photo 9
Property 43129 photo 10
Property 43129 photo 11
Property 43129 photo 12
Property 43129 photo 13
Property 43129 photo 14
  • Kod objekta 43129
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 430 m²
  • Površina placa 1500 m²
  • Region Pafos
  • Mesto Pafos (Kipar)
  • Broj soba 5

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 2018
  • Broj soba: 5
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 4
  • Udaljeno od mora: 300 m
  • Udaljenost od aerodroma: 21 km

Opis

Na prodaju 3-sprata vila od 430 kv.m u Pafos. u suterenu se sastoji od ostava. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, dnevne sobe, WC. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, kupatila, 2 kupatila sa tuš kabinom. Vila Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj, tende, bazen, parking, baštu, travnjak, roštilj, lift, garaža, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
2 131 289 € 4613 €/m²
  • Kod objekta 45528
  • Kvadratura 462 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
3 500 000 € 6363 €/m²
  • Kod objekta 48595
  • Kvadratura 550 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
2 150 000 € 5874 €/m²
  • Kod objekta 42435
  • Kvadratura 366 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
2 900 000 € 5451 €/m²
  • Kod objekta 38719
  • Kvadratura 532 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
2 800 000 € 4545 €/m²
  • Kod objekta 19012
  • Kvadratura 616 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
3 500 000 € 4660 €/m²
  • Kod objekta 29070
  • Kvadratura 751 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
2 350 000 € 3549 €/m²
  • Kod objekta 39882
  • Kvadratura 662 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
2 810 000 € 5109 €/m²
  • Kod objekta 42856
  • Kvadratura 550 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
2 500 000 € 3924 €/m²
  • Kod objekta 46022
  • Kvadratura 637 m²
  • Udaljenost od mora 5400 m

Prijava za Newsletter