360 000 €
292 €/m²
Property 25148 photo 1
Property 25148 photo 2
Property 25148 photo 3

Detalji

  • Udaljeno od mora: 200 m
  • Udaljenost od aerodroma: 10 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 1230 kv.m. na Atici.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 370 kv.m.

Za prodaju
400 000 € 296 €/m²
  • Kod objekta 14818
  • Kvadratura 1350 m²
  • Udaljenost od mora 13000 m
Za prodaju
465 000 € 775 €/m²
  • Kod objekta 59234
  • Kvadratura 600 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
395 000 € 897 €/m²
  • Kod objekta 10955
  • Kvadratura 440 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
410 000 € 745 €/m²
  • Kod objekta 38637
  • Kvadratura 550 m²
  • Udaljenost od mora 350 m
Za prodaju
500 000 € 51 €/m²
  • Kod objekta 5920
  • Kvadratura 9780 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
440 000 € 500 €/m²
  • Kod objekta 59235
  • Kvadratura 880 m²
  • Udaljenost od mora 1800 m
Za prodaju
335 000 € 549 €/m²
  • Kod objekta 7611
  • Kvadratura 610 m²
  • Udaljenost od mora 1300 m
Za prodaju
525 000 € 452 €/m²
  • Kod objekta 5924
  • Kvadratura 1160 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
480 000 € 758 €/m²
  • Kod objekta 64080
  • Kvadratura 633 m²
  • Udaljenost od mora 625 m
Za prodaju
535 000 €
  • Kod objekta 13625
  • Kvadratura 0 m²
  • Udaljenost od mora 250 m

Prijava za Newsletter