Prodaja - Zemljište 440 m² na Atici

Grčka Atika Atina - Istok Koropi
395 000 €
897 €/m²
Property 10955 photo 1
Property 10955 photo 2
Property 10955 photo 3
Property 10955 photo 4
Property 10955 photo 5
Property 10955 photo 6
Property 10955 photo 7
Property 10955 photo 8

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 3
  • Udaljeno od mora: 3500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 14 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 440 kv.m. na Atici. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja.

Za prodaju
320 000 € 61 €/m²
  • Kod objekta 11732
  • Kvadratura 5200 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
525 000 € 452 €/m²
  • Kod objekta 5924
  • Kvadratura 1160 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
350 000 € 39 €/m²
  • Kod objekta 23362
  • Kvadratura 8850 m²
  • Udaljenost od mora 1600 m
Za prodaju
400 000 € 82 €/m²
  • Kod objekta 13128
  • Kvadratura 4870 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
360 000 € 373 €/m²
  • Kod objekta 47502
  • Kvadratura 965 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
500 000 € 55 €/m²
  • Kod objekta 9560
  • Kvadratura 9000 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
370 000 € 185 €/m²
  • Kod objekta 24632
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
330 000 € 50 €/m²
  • Kod objekta 29659
  • Kvadratura 6500 m²
  • Udaljenost od mora 5400 m
Za prodaju
450 000 € 225 €/m²
  • Kod objekta 31362
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
370 000 € 270 000 € 439 €/m²
  • Kod objekta 62033
  • Kvadratura 615 m²
  • Udaljenost od mora 700 m

Prijava za Newsletter