Na upit
Property 33978 photo 1
Property 33978 photo 2
Property 33978 photo 3
Property 33978 photo 4

Detalji

  • Udaljeno od mora: 250 m
  • Udaljenost od grada: 2 km
  • Udaljenost od aerodroma: 47 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 37064 kv.m. na Kritu.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 7892 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more.

Za prodaju
1 800 000 € 85 €/m²
  • Kod objekta 63741
  • Kvadratura 21096 m²
  • Udaljenost od mora 1 m
Za prodaju
42 000 € 35 €/m²
  • Kod objekta 65911
  • Kvadratura 1188 m²
  • Udaljenost od mora 2100 m
Za prodaju
80 000 € 16 €/m²
  • Kod objekta 63900
  • Kvadratura 5000 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
299 000 € 49 €/m²
  • Kod objekta 64922
  • Kvadratura 6095 m²
  • Udaljenost od mora 527 m
Za prodaju
200 000 € 278 €/m²
  • Kod objekta 65098
  • Kvadratura 719 m²
  • Udaljenost od mora 2600 m
Za prodaju
300 000 € 220 000 € 53 €/m²
  • Kod objekta 64871
  • Kvadratura 4100 m²
  • Udaljenost od mora 2900 m
Za prodaju
5 277 187 € 53 €/m²
  • Kod objekta 63362
  • Kvadratura 99000 m²
  • Udaljenost od mora 1 m
Za prodaju
640 000 € 89 €/m²
  • Kod objekta 63552
  • Kvadratura 7142 m²
  • Udaljenost od mora 3700 m
Za prodaju
74 800 € 63 €/m²
  • Kod objekta 64677
  • Kvadratura 1170 m²
  • Udaljenost od mora 5800 m
Za prodaju
140 000 € 248 €/m²
  • Kod objekta 65313
  • Kvadratura 564 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m

Prijava za Newsletter