1 300 000 € 1 200 000 €
960 €/m²
Property 38565 photo 1
Property 38565 photo 2
Property 38565 photo 3
Property 38565 photo 4
Property 38565 photo 5

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,8
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 2000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 6 km

Sadržaj

  • Parking
  • Ostava

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 1250 kv.m. na Kritu.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: građevina, sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 960 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na planinu, na grad.

Za prodaju
1 280 000 € 527 €/m²
  • Kod objekta 40583
  • Kvadratura 2425 m²
  • Udaljenost od mora 1300 m
Za prodaju
1 280 000 € 108 €/m²
  • Kod objekta 54603
  • Kvadratura 11799 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
1 096 000 € 86 €/m²
  • Kod objekta 51472
  • Kvadratura 12735 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
1 180 000 € 1 067 000 € 78 €/m²
  • Kod objekta 49742
  • Kvadratura 13569 m²
  • Udaljenost od mora 1 m
Za prodaju
1 505 000 € 811 €/m²
  • Kod objekta 45441
  • Kvadratura 1854 m²
  • Udaljenost od mora 140 m
Za prodaju
1 700 000 € 58 €/m²
  • Kod objekta 30474
  • Kvadratura 29063 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
1 300 000 € 22 €/m²
  • Kod objekta 47791
  • Kvadratura 58000 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
1 227 000 € 49 €/m²
  • Kod objekta 38407
  • Kvadratura 24820 m²
  • Udaljenost od mora 1 m
Za prodaju
1 300 000 € 1 200 000 € 960 €/m²
  • Kod objekta 38565
  • Kvadratura 1250 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
1 300 000 € 54 €/m²
  • Kod objekta 56285
  • Kvadratura 24000 m²
  • Udaljenost od mora 500 m

Prijava za Newsletter