Prodaja - Zemljište 1417 m² na Atici

Grčka Atika Ostatak Atika
420 000 €
296 €/m²
Property 3577 photo 1
Property 3577 photo 2
Property 3577 photo 3
  • Kod objekta 3577
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Zemljište
  • Površina placa 1417 m²
  • Region Atika
  • Mesto Ostatak Atika (Atika)

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,2
  • Udaljeno od mora: 3500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 71 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 1417 kv.m. na Atici.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 283 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more.

Za prodaju
550 000 € 233 €/m²
  • Kod objekta 34277
  • Kvadratura 2360 m²
  • Udaljenost od mora 2600 m
Za prodaju
350 000 € 39 €/m²
  • Kod objekta 23362
  • Kvadratura 8850 m²
  • Udaljenost od mora 1600 m
Za prodaju
500 000 € 54 €/m²
  • Kod objekta 30296
  • Kvadratura 9200 m²
  • Udaljenost od mora 10 m
Za prodaju
420 000 € 296 €/m²
  • Kod objekta 3577
  • Kvadratura 1417 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
580 000 €
  • Kod objekta 3317
  • Kvadratura 0 m²
  • Udaljenost od mora 19000 m
Za prodaju
440 000 € 500 €/m²
  • Kod objekta 59235
  • Kvadratura 880 m²
  • Udaljenost od mora 1800 m
Za prodaju
400 000 € 296 €/m²
  • Kod objekta 14818
  • Kvadratura 1350 m²
  • Udaljenost od mora 13000 m
Za prodaju
450 000 € 78 €/m²
  • Kod objekta 22907
  • Kvadratura 5704 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
395 000 € 897 €/m²
  • Kod objekta 10955
  • Kvadratura 440 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
480 000 € 375 000 € 315 €/m²
  • Kod objekta 60861
  • Kvadratura 1187 m²
  • Udaljenost od mora 50 m

Prijava za Newsletter