Prodaja - Zemljište 800 m² na Atici

Grčka Atika Atina - Sever Dionisos
320 000 € 290 000 €
362 €/m²
Property 42964 photo 1

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 4
  • Udaljeno od mora: 8700 m
  • Udaljenost od aerodroma: 19 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 800 kv.m. na Atici. Sa mogućnošću izgradnje do 400 kv.m.

Za prodaju
370 000 € 185 €/m²
  • Kod objekta 24632
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
450 000 € 374 €/m²
  • Kod objekta 52393
  • Kvadratura 1203 m²
  • Udaljenost od mora 20 m
Za prodaju
350 000 € 39 €/m²
  • Kod objekta 23362
  • Kvadratura 8850 m²
  • Udaljenost od mora 1600 m
Za prodaju
260 000 € 304 €/m²
  • Kod objekta 6094
  • Kvadratura 855 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
420 000 € 420 €/m²
  • Kod objekta 62025
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 2200 m
Za prodaju
310 000 € 673 €/m²
  • Kod objekta 43733
  • Kvadratura 460 m²
  • Udaljenost od mora 10 m
Za prodaju
360 000 € 373 €/m²
  • Kod objekta 47502
  • Kvadratura 965 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
450 000 € 78 €/m²
  • Kod objekta 22907
  • Kvadratura 5704 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
330 000 € 50 €/m²
  • Kod objekta 29659
  • Kvadratura 6500 m²
  • Udaljenost od mora 5400 m
Za prodaju
265 000 € 72 €/m²
  • Kod objekta 56755
  • Kvadratura 3660 m²
  • Udaljenost od mora 90 m

Prijava za Newsletter