Prodaja - Zemljište 996 m² na Atici

Grčka Atika Ostatak Atika Rafina
430 000 €
431 €/m²
Property 13792 photo 1
Property 13792 photo 2
Property 13792 photo 3
Property 13792 photo 4

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 4
  • Udaljeno od mora: 500 m
  • Udaljenost od grada: 2 km
  • Udaljenost od aerodroma: 2 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 996 kv.m. na Atici.Састоји се у оквиру плана града.

Za prodaju
450 000 € 374 €/m²
  • Kod objekta 52393
  • Kvadratura 1203 m²
  • Udaljenost od mora 20 m
Za prodaju
400 000 € 496 €/m²
  • Kod objekta 56518
  • Kvadratura 805 m²
  • Udaljenost od mora 60 m
Za prodaju
560 000 € 215 €/m²
  • Kod objekta 9578
  • Kvadratura 2600 m²
  • Udaljenost od mora 15000 m
Za prodaju
360 000 € 292 €/m²
  • Kod objekta 25148
  • Kvadratura 1230 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
620 000 € 620 €/m²
  • Kod objekta 14346
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 1750 m
Za prodaju
430 000 € 431 €/m²
  • Kod objekta 13792
  • Kvadratura 996 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
600 000 € 400 000 € 417 €/m²
  • Kod objekta 10436
  • Kvadratura 957 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
580 000 € 580 €/m²
  • Kod objekta 64083
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 1350 m
Za prodaju
450 000 € 78 €/m²
  • Kod objekta 22907
  • Kvadratura 5704 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m

Prijava za Newsletter