Prodaja - Zemljište 2100 m² na Atici

Grčka Atika Atina - Istok Maratonas
500 000 €
238 €/m²
Property 31278 photo 1
Property 31278 photo 2
Property 31278 photo 3

Detalji

  • Udaljeno od mora: 550 m
  • Udaljenost od aerodroma: 25 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 2100 kv.m. na Atici.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 400 kv.m.

Za prodaju
440 000 € 500 €/m²
  • Kod objekta 59235
  • Kvadratura 880 m²
  • Udaljenost od mora 1800 m
Za prodaju
620 000 € 620 €/m²
  • Kod objekta 14346
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 1750 m
Za prodaju
420 000 € 296 €/m²
  • Kod objekta 3577
  • Kvadratura 1417 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
510 000 € 368 €/m²
  • Kod objekta 13785
  • Kvadratura 1385 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
420 000 € 420 €/m²
  • Kod objekta 62025
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 2200 m
Za prodaju
540 000 € 245 €/m²
  • Kod objekta 64082
  • Kvadratura 2200 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
460 000 € 425 000 € 792 €/m²
  • Kod objekta 24404
  • Kvadratura 536 m²
  • Udaljenost od mora 350 m
Za prodaju
535 000 €
  • Kod objekta 13625
  • Kvadratura 0 m²
  • Udaljenost od mora 250 m
Za prodaju
700 000 € 514 €/m²
  • Kod objekta 64079
  • Kvadratura 1361 m²
  • Udaljenost od mora 310 m

Prijava za Newsletter