Prodaja - Zemljište 6260 m² na Krfu

Grčka Jonska ostrva Prefektura Krf Krf
465 000 €
74 €/m²
Property 24097 photo 1
Property 24097 photo 2
Property 24097 photo 3
Property 24097 photo 4
Property 24097 photo 5
Property 24097 photo 6
Property 24097 photo 7
Property 24097 photo 8
Property 24097 photo 9
Property 24097 photo 10
Property 24097 photo 11
Property 24097 photo 12
Property 24097 photo 13
Property 24097 photo 14
Property 24097 photo 15
Property 24097 photo 16
Property 24097 photo 17
Property 24097 photo 18
Property 24097 photo 19
Property 24097 photo 20
Property 24097 photo 21
Property 24097 photo 22
Property 24097 photo 23
Property 24097 photo 24
Property 24097 photo 25
Property 24097 photo 26
Property 24097 photo 27

Detalji

  • Udaljeno od mora: 300 m
  • Udaljenost od grada: 0,85 km
  • Udaljenost od aerodroma: 15 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 6260 kv.m. na Krfu. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 200 kv.m.

Za prodaju
400 000 € 13 €/m²
  • Kod objekta 40479
  • Kvadratura 30000 m²
  • Udaljenost od mora 5500 m
Za prodaju
550 000 € 110 €/m²
  • Kod objekta 34256
  • Kvadratura 5000 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
390 000 € 250 000 € 5 €/m²
  • Kod objekta 21749
  • Kvadratura 44000 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
425 000 € 66 €/m²
  • Kod objekta 32444
  • Kvadratura 6409 m²
  • Udaljenost od mora 50 m
Za prodaju
430 000 € 71 €/m²
  • Kod objekta 35809
  • Kvadratura 6000 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
380 000 € 47 €/m²
  • Kod objekta 30921
  • Kvadratura 8000 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
500 000 € 25 €/m²
  • Kod objekta 4975
  • Kvadratura 20000 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 34641
  • Kvadratura 7836 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
550 000 € 220 €/m²
  • Kod objekta 6155
  • Kvadratura 2500 m²
  • Udaljenost od mora 450 m

Prijava za Newsletter