Prodaja - Vila 647 m² u Limasol

Grčka Kipar Primorsko-Goranska
3 900 000 €
6028 €/m²
Property 43223 photo 1
Property 43223 photo 2
Property 43223 photo 3
Property 43223 photo 4
Property 43223 photo 5
Property 43223 photo 6
Property 43223 photo 7
Property 43223 photo 8
Property 43223 photo 9
Property 43223 photo 10
Property 43223 photo 11
Property 43223 photo 12
Property 43223 photo 13
Property 43223 photo 14
Property 43223 photo 15
  • Kod objekta 43223
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 647 m²
  • Region Limasol
  • Mesto Primorsko-Goranska (Kipar)
  • Broj soba 6

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 2003
  • Broj soba: 6
  • Grejanje: električno
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 5
  • Udaljeno od mora: 3500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 60 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen
  • Podigni
  • Ostava

Opis

Na prodaju 3-sprata vila od 647 kv.m u Limasol. u suterenu se sastoji od dnevne sobe, kupatila, ostava. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, jedne kuhinje, WC. na prvom spratu se sastoji od 4 spavaće sobe, 3 kupatila. Vila Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na more.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, bazen, parking, baštu, travnjak, lift, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
5 493 600 € 8400 €/m²
  • Kod objekta 28885
  • Kvadratura 654 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
3 420 000 € 5029 €/m²
  • Kod objekta 23664
  • Kvadratura 680 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
3 300 000 € 2 950 000 € 4916 €/m²
  • Kod objekta 25790
  • Kvadratura 600 m²
  • Udaljenost od mora 20 m
Za prodaju
5 500 000 € 4 500 000 € 8181 €/m²
  • Kod objekta 25784
  • Kvadratura 550 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
3 374 000 € 17302 €/m²
  • Kod objekta 32897
  • Kvadratura 195 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
3 500 000 € 5520 €/m²
  • Kod objekta 38600
  • Kvadratura 634 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
3 295 000 € 8833 €/m²
  • Kod objekta 49254
  • Kvadratura 373 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
5 000 000 € 6250 €/m²
  • Kod objekta 49460
  • Kvadratura 800 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
4 452 385 € 9314 €/m²
  • Kod objekta 36965
  • Kvadratura 478 m²
  • Broj soba 6

Prijava za Newsletter