Prodaja - Vila 450 m² u Pafos

Grčka Kipar Pafos
2 500 000 €
5556 €/m²
Property 29147 photo 1
Property 29147 photo 2
Property 29147 photo 3
Property 29147 photo 4
Property 29147 photo 5
Property 29147 photo 6
Property 29147 photo 7
Property 29147 photo 8
Property 29147 photo 9
Property 29147 photo 10
Property 29147 photo 11
Property 29147 photo 12
Property 29147 photo 13
Property 29147 photo 14
Property 29147 photo 15
  • Kod objekta 29147
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 450 m²
  • Površina placa 6000 m²
  • Region Pafos
  • Mesto Pafos (Kipar)

Detalji

  • Udaljeno od mora: 3000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 5 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen

Opis

Na prodaju vila od 450 kv.m u Pafos. Vila Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, bazen, parking, baštu.

Za prodaju
3 500 000 € 4660 €/m²
  • Kod objekta 29070
  • Kvadratura 751 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
3 374 000 € 17302 €/m²
  • Kod objekta 32897
  • Kvadratura 195 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
2 900 000 € 4414 €/m²
  • Kod objekta 31220
  • Kvadratura 657 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
2 204 555 € 6427 €/m²
  • Kod objekta 45609
  • Kvadratura 343 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
3 500 000 € 6363 €/m²
  • Kod objekta 48595
  • Kvadratura 550 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
2 131 289 € 4613 €/m²
  • Kod objekta 45528
  • Kvadratura 462 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
2 250 000 € 1 650 000 € 3666 €/m²
  • Kod objekta 31572
  • Kvadratura 450 m²
  • Udaljenost od mora 5600 m
Za prodaju
3 100 000 € 4696 €/m²
  • Kod objekta 41275
  • Kvadratura 660 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
3 100 000 € 4905 €/m²
  • Kod objekta 41274
  • Kvadratura 632 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m

Prijava za Newsletter