Prodaja - Vila 314 m² u Limasol

Grčka Kipar Primorsko-Goranska
2 750 000 €
8758 €/m²
Property 38598 photo 1
Property 38598 photo 2
Property 38598 photo 3
Property 38598 photo 4
Property 38598 photo 5
Property 38598 photo 6
Property 38598 photo 7
Property 38598 photo 8
Property 38598 photo 9
  • Kod objekta 38598
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 314 m²
  • Površina placa 661 m²
  • Region Limasol
  • Mesto Primorsko-Goranska (Kipar)
  • Broj soba 6

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina izgradnje: 2010
  • Broj soba: 6
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 5
  • Udaljeno od mora: 350 m
  • Udaljenost od aerodroma: 60 km

Opis

Na prodaju 2-sprata vila od 314 kv.m u Limasol. na prizemlju se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom, WC, ostava. na prvom spratu se sastoji od 4 spavaće sobe, kupatila, 2 kupatila sa tuš kabinom. Vila Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na more.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, tende, bazen, parking, baštu, travnjak, roštilj, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
2 400 000 € 3809 €/m²
  • Kod objekta 33038
  • Kvadratura 630 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
4 000 000 € 6482 €/m²
  • Kod objekta 49278
  • Kvadratura 617 m²
  • Broj soba 9
Za prodaju
2 929 780 € 4717 €/m²
  • Kod objekta 34221
  • Kvadratura 621 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
2 450 000 € 4711 €/m²
  • Kod objekta 28701
  • Kvadratura 520 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
3 500 000 € 5520 €/m²
  • Kod objekta 38600
  • Kvadratura 634 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
2 800 000 € 4545 €/m²
  • Kod objekta 19012
  • Kvadratura 616 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
3 600 000 € 3 000 000 € 10000 €/m²
  • Kod objekta 29336
  • Kvadratura 300 m²
  • Udaljenost od mora 50 m
Za prodaju
2 801 000 € 5775 €/m²
  • Kod objekta 45599
  • Kvadratura 485 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
3 900 000 € 6027 €/m²
  • Kod objekta 43223
  • Kvadratura 647 m²
  • Broj soba 6

Prijava za Newsletter