Prodaja - Vila 478 m² u Larnaka

Grčka Kipar El Salvador
4 452 385 €
9315 €/m²
Property 36965 photo 1
Property 36965 photo 2
Property 36965 photo 3
Property 36965 photo 4
Property 36965 photo 5
Property 36965 photo 6
Property 36965 photo 7
Property 36965 photo 8
Property 36965 photo 9
Property 36965 photo 10
Property 36965 photo 11
Property 36965 photo 12
Property 36965 photo 13
Property 36965 photo 14
Property 36965 photo 15
Property 36965 photo 16
Property 36965 photo 17
Property 36965 photo 18
Property 36965 photo 19
  • Kod objekta 36965
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 478 m²
  • Region Larnaka
  • Mesto El Salvador (Kipar)
  • Broj soba 6

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Broj soba: 6
  • Stanje: U izgradnji
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 5
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 6
  • Udaljeno od mora: 10 m
  • Udaljenost od aerodroma: 6 km

Sadržaj

  • Bazen
  • Ostava
  • Garaža

Opis

Na prodaju 2-sprata vila od 478 kv.m u Larnaka. na prizemlju se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, 2 kupatila, WC, ostava. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, 3 kupatila. Vila Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, bazen, baštu, garaža, ostavu.

Za prodaju
5 000 000 € 6250 €/m²
  • Kod objekta 49460
  • Kvadratura 800 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
6 245 000 € 13877 €/m²
  • Kod objekta 46120
  • Kvadratura 450 m²
  • Udaljenost od mora 50 m
Za prodaju
3 600 000 € 3 000 000 € 10000 €/m²
  • Kod objekta 29336
  • Kvadratura 300 m²
  • Udaljenost od mora 50 m
Za prodaju
4 500 000 € 7234 €/m²
  • Kod objekta 21492
  • Kvadratura 622 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
6 000 000 € 5976 €/m²
  • Kod objekta 49871
  • Kvadratura 1004 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
5 600 000 € 9333 €/m²
  • Kod objekta 45707
  • Kvadratura 600 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
4 000 000 € 8000 €/m²
  • Kod objekta 52521
  • Kvadratura 500 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
6 350 000 € 8906 €/m²
  • Kod objekta 23654
  • Kvadratura 713 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
5 995 000 € 5995 €/m²
  • Kod objekta 47610
  • Kvadratura 1000 m²
  • Broj soba 10
Za prodaju
4 500 000 € 3 500 000 € 7000 €/m²
  • Kod objekta 25775
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m

Prijava za Newsletter