Prodaja - Vila 600 m² u Pafos

Grčka Kipar Pafos
5 600 000 €
9333 €/m²
Property 45707 photo 1
Property 45707 photo 2
Property 45707 photo 3
Property 45707 photo 4
Property 45707 photo 5
Property 45707 photo 6
Property 45707 photo 7
Property 45707 photo 8
Property 45707 photo 9
Property 45707 photo 10
Property 45707 photo 11
  • Kod objekta 45707
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 600 m²
  • Površina placa 1560 m²
  • Region Pafos
  • Mesto Pafos (Kipar)

Detalji

  • Stanje: U izgradnji
  • Udaljeno od mora: 100 m
  • Udaljenost od aerodroma: 20 km

Opis

Na prodaju vila od 600 kv.m u Pafos. Vila Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj, bazen, parking, baštu, roštilj, lift, alarm, ostavu. Nekretnina poseduje krovnu terasu.

Za prodaju
5 500 000 € 4 500 000 € 8181 €/m²
  • Kod objekta 25784
  • Kvadratura 550 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
7 500 000 € 14423 €/m²
  • Kod objekta 25078
  • Kvadratura 520 m²
  • Udaljenost od mora 30 m
Za prodaju
6 770 000 € 8462 €/m²
  • Kod objekta 23660
  • Kvadratura 800 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
5 995 000 € 5995 €/m²
  • Kod objekta 47610
  • Kvadratura 1000 m²
  • Broj soba 10
Za prodaju
4 500 000 € 7500 €/m²
  • Kod objekta 49313
  • Kvadratura 600 m²
  • Broj soba 10
Za prodaju
6 000 000 € 5976 €/m²
  • Kod objekta 49871
  • Kvadratura 1004 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
5 493 600 € 8400 €/m²
  • Kod objekta 28885
  • Kvadratura 654 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
6 245 000 € 13877 €/m²
  • Kod objekta 46120
  • Kvadratura 450 m²
  • Udaljenost od mora 50 m
Za prodaju
4 500 000 € 3 500 000 € 7000 €/m²
  • Kod objekta 25775
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
6 680 000 € 9125 €/m²
  • Kod objekta 23655
  • Kvadratura 732 m²
  • Broj soba 8

Prijava za Newsletter