Prodaja - Zemljište 4010 m² na Krfu

Grčka Jonska ostrva Prefektura Krf Krf
800 000 €
199 €/m²
Property 22088 photo 1
Property 22088 photo 2
Property 22088 photo 3
Property 22088 photo 4
Property 22088 photo 5
Property 22088 photo 6
Property 22088 photo 7
Property 22088 photo 8
Property 22088 photo 9

Detalji

  • Udaljeno od mora: 10 m
  • Udaljenost od aerodroma: 23 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 4010 kv.m. na Krfu.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 200 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more.

Za prodaju
900 000 € 391 €/m²
  • Kod objekta 9631
  • Kvadratura 2300 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
700 000 € 70 €/m²
  • Kod objekta 32248
  • Kvadratura 10000 m²
  • Udaljenost od mora 5 m
Za prodaju
650 000 € 72 €/m²
  • Kod objekta 35172
  • Kvadratura 9000 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
950 000 € 14 €/m²
  • Kod objekta 13908
  • Kvadratura 65000 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
650 000 € 10 €/m²
  • Kod objekta 51125
  • Kvadratura 60000 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
800 000 € 133 €/m²
  • Kod objekta 50209
  • Kvadratura 6000 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
950 000 € 220 €/m²
  • Kod objekta 34020
  • Kvadratura 4300 m²
  • Udaljenost od mora 15 m
Za prodaju
700 000 € 58 €/m²
  • Kod objekta 56994
  • Kvadratura 12000 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
930 000 € 62 €/m²
  • Kod objekta 4536
  • Kvadratura 15000 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 60716
  • Kvadratura 2603 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m

Prijava za Newsletter