Prodaja - Zemljište 65000 m² na Krfu

Grčka Jonska ostrva Prefektura Krf Krf
950 000 €
14 €/m²
Property 13908 photo 1
Property 13908 photo 2
Property 13908 photo 3
Property 13908 photo 4
Property 13908 photo 5
Property 13908 photo 6
Property 13908 photo 7
Property 13908 photo 8
Property 13908 photo 9

Detalji

  • Udaljeno od mora: 3500 m
  • Udaljenost od grada: 15 km
  • Udaljenost od aerodroma: 13 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 65000 kv.m. na Krfu. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu, na šumu.

Za prodaju
850 000 € 191 €/m²
  • Kod objekta 62951
  • Kvadratura 4444 m²
  • Udaljenost od mora 10 m
Za prodaju
870 000 € 145 €/m²
  • Kod objekta 19477
  • Kvadratura 6000 m²
  • Udaljenost od mora 5 m
Za prodaju
1 100 000 € 52 €/m²
  • Kod objekta 24589
  • Kvadratura 21000 m²
  • Udaljenost od mora 1 m
Za prodaju
1 100 000 € 39 €/m²
  • Kod objekta 6112
  • Kvadratura 28000 m²
  • Udaljenost od mora 950 m
Za prodaju
1 300 000 € 18 €/m²
  • Kod objekta 43704
  • Kvadratura 70000 m²
  • Udaljenost od mora 2600 m
Za prodaju
1 100 000 € 39 €/m²
  • Kod objekta 33701
  • Kvadratura 27750 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
930 000 € 62 €/m²
  • Kod objekta 4536
  • Kvadratura 15000 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
1 200 000 € 240 €/m²
  • Kod objekta 22880
  • Kvadratura 5000 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
950 000 € 213 €/m²
  • Kod objekta 21088
  • Kvadratura 4451 m²
  • Udaljenost od mora 1 m
Za prodaju
950 000 € 14 €/m²
  • Kod objekta 13908
  • Kvadratura 65000 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m

Prijava za Newsletter