Prodaja - Zemljište 4300 m² na Krfu

Grčka Jonska ostrva Prefektura Krf Krf
950 000 €
220 €/m²
Property 34020 photo 1
Property 34020 photo 2
Property 34020 photo 3
Property 34020 photo 4
Property 34020 photo 5
Property 34020 photo 6
Property 34020 photo 7
Property 34020 photo 8
Property 34020 photo 9
Property 34020 photo 10
Property 34020 photo 11

Detalji

  • Udaljeno od mora: 15 m
  • Udaljenost od grada: 35 km
  • Udaljenost od aerodroma: 21 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 4300 kv.m. na Krfu. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 200 kv.m.

Za prodaju
980 000 € 54 €/m²
  • Kod objekta 50867
  • Kvadratura 18000 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
1 180 000 € 128 €/m²
  • Kod objekta 33244
  • Kvadratura 9150 m²
  • Udaljenost od mora 1 m
Za prodaju
930 000 € 62 €/m²
  • Kod objekta 4536
  • Kvadratura 15000 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
900 000 € 391 €/m²
  • Kod objekta 9631
  • Kvadratura 2300 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
1 100 000 € 39 €/m²
  • Kod objekta 6112
  • Kvadratura 28000 m²
  • Udaljenost od mora 950 m
Za prodaju
1 100 000 € 39 €/m²
  • Kod objekta 33701
  • Kvadratura 27750 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
810 000 € 36 €/m²
  • Kod objekta 34056
  • Kvadratura 22000 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
1 000 000 € 240 €/m²
  • Kod objekta 21075
  • Kvadratura 4160 m²
  • Udaljenost od mora 50 m
Za prodaju
850 000 € 191 €/m²
  • Kod objekta 62951
  • Kvadratura 4444 m²
  • Udaljenost od mora 10 m

Prijava za Newsletter