Property 65910 photo 1
Property 65910 photo 2
Property 65910 photo 3
Property 65910 photo 4
Property 65910 photo 5
Property 65910 photo 6
Property 65910 photo 7
Property 65910 photo 8
Property 65910 photo 9
Property 65910 photo 10
Property 65910 photo 11
Property 65910 photo 12
Property 65910 photo 13
Property 65910 photo 14
Property 65910 photo 15
Property 65910 photo 16
Property 65910 photo 17
Property 65910 photo 18
Property 65910 photo 19
Property 65910 photo 20
Property 65910 photo 21
Property 65910 photo 22
Property 65910 photo 23
Property 65910 photo 24
Property 65910 photo 25
Property 65910 photo 26
Property 65910 photo 27
Property 65910 photo 28
Property 65910 photo 29
Property 65910 photo 30
Property 65910 photo 31
Property 65910 photo 32
Property 65910 photo 33
Property 65910 photo 34
Property 65910 photo 35
Property 65910 photo 36
Property 65910 photo 37
Property 65910 photo 38
Property 65910 photo 39
Property 65910 photo 40
Property 65910 photo 41
Property 65910 photo 42
Property 65910 photo 43
Property 65910 photo 44
Property 65910 photo 45

Detalji

  • Godina izgradnje: 2025
  • Broj soba: 4
  • Energy Class: A
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 400 m
  • Udaljenost od aerodroma: 35 km

Sadržaj

  • Parking
  • Ostava
  • Duplo staklo

Opis

Na prodajumezoneta od 115 kv.m u Atini. Mezoneta se sastoji od 2 sprata. na 7. spratu se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. na 8. spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, kupatila sa tuš kabinom. Mezoneta Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i solarni bojler, klima uređaj, parking, grejanje, ostavu.

Za prodaju
1 400 000 € 8974 €/m²
  • Kod objekta 65676
  • Kvadratura 156 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 820 000 € 9732 €/m²
  • Kod objekta 64820
  • Kvadratura 187 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
670 000 € 3964 €/m²
  • Kod objekta 66048
  • Kvadratura 169 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
350 000 € 3125 €/m²
  • Kod objekta 64608
  • Kvadratura 112 m²
  • Udaljenost od mora 8250 m
Za prodaju
1 150 000 € 7278 €/m²
  • Kod objekta 65134
  • Kvadratura 158 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
500 000 € 3787 €/m²
  • Kod objekta 65439
  • Kvadratura 132 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
610 000 € 4621 €/m²
  • Kod objekta 63730
  • Kvadratura 132 m²
  • Udaljenost od mora 3220 m
Za prodaju
590 000 € 4469 €/m²
  • Kod objekta 58915
  • Kvadratura 132 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter