Prodaja - Mezoneta 212 m² u Atini

Grčka Atika Atina - Sever Kifissia
830 000 €
3915 €/m²
Property 46659 photo 1
Property 46659 photo 2
Property 46659 photo 3
Property 46659 photo 4
Property 46659 photo 5
Property 46659 photo 6
Property 46659 photo 7
Property 46659 photo 8

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina izgradnje: 2021
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: dizel
  • Stanje: U izgradnji
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 4
  • Udaljeno od mora: 22000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 15 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Ostava
  • Duplo staklo
  • Unutrašnje stepenice
  • Garaža

Opis

Na prodajumezoneta od 212 kv.m u Atini. Mezoneta se sastoji od 2 sprata. na drugom sprat se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, jedne kuhinje, WC. na trećem spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, 2 kupatila, kupatila sa tuš kabinom. Mezoneta Je Raspored kutak Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na planinu, na grad.Poseduje i nameštaj, lift, garaža, grejanje, ostavu.

Za prodaju
825 000 € 6066 €/m²
  • Kod objekta 58923
  • Kvadratura 136 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
683 000 € 5464 €/m²
  • Kod objekta 56731
  • Kvadratura 125 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
900 000 € 5142 €/m²
  • Kod objekta 58918
  • Kvadratura 175 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 055 000 € 5171 €/m²
  • Kod objekta 66049
  • Kvadratura 204 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
950 000 € 4025 €/m²
  • Kod objekta 3224
  • Kvadratura 236 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
810 000 € 5062 €/m²
  • Kod objekta 64965
  • Kvadratura 160 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
760 000 € 2714 €/m²
  • Kod objekta 36925
  • Kvadratura 280 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 65910
  • Kvadratura 115 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
850 000 € 5000 €/m²
  • Kod objekta 61535
  • Kvadratura 170 m²
  • Broj soba 5

Prijava za Newsletter