710 000 €
5635 €/m²
Property 58916 photo 1

Detalji

  • Godina izgradnje: 2024
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: gas
  • Stanje: U izgradnji
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 950 m
  • Udaljenost od aerodroma: 33 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Kamin
  • Ostava
  • Duplo staklo
  • Garaža

Opis

Na prodajumezoneta od 126 kv.m u Atini. Mezoneta se sastoji od 2 sprata. na 5. spratu se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. na 6. spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, kupatila sa tuš kabinom. Mezoneta Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more.Poseduje i solarni bojler, kamin, lift, garaža, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
850 000 € 5629 €/m²
  • Kod objekta 64672
  • Kvadratura 151 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
693 000 € 5456 €/m²
  • Kod objekta 56732
  • Kvadratura 127 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
620 000 € 5123 €/m²
  • Kod objekta 64294
  • Kvadratura 121 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
895 000 € 3729 €/m²
  • Kod objekta 14287
  • Kvadratura 240 m²
  • Udaljenost od mora 1400 m
Za prodaju
620 000 € 6078 €/m²
  • Kod objekta 59294
  • Kvadratura 102 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 000 000 € 3367 €/m²
  • Kod objekta 57794
  • Kvadratura 297 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
620 000 € 4000 €/m²
  • Kod objekta 56627
  • Kvadratura 155 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 020 000 € 8095 €/m²
  • Kod objekta 58375
  • Kvadratura 126 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
680 000 € 4963 €/m²
  • Kod objekta 58917
  • Kvadratura 137 m²
  • Broj soba 5

Prijava za Newsletter