680 000 €
5000 €/m²
Property 65902 photo 1
Property 65902 photo 2
Property 65902 photo 3
Property 65902 photo 4
Property 65902 photo 5
Property 65902 photo 6
Property 65902 photo 7

Detalji

  • Godina izgradnje: 2025
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: gas
  • Energy Class: A
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 1200 m
  • Udaljenost od aerodroma: 40 km

Opis

Na prodajumezoneta od 136 kv.m u Atini. Mezoneta se sastoji od 2 sprata. na trećem spratu se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom, ostava. na 4. spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, kupatila sa tuš kabinom. Mezoneta Je Raspored enterijer. Poseduje i solarni bojler, kamin, klima uređaj, parking, lift, grejanje, ostavu.

Za prodaju
550 000 € 2657 €/m²
  • Kod objekta 63396
  • Kvadratura 207 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
800 000 € 6299 €/m²
  • Kod objekta 64179
  • Kvadratura 127 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
850 000 € 5629 €/m²
  • Kod objekta 64672
  • Kvadratura 151 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
650 000 € 2777 €/m²
  • Kod objekta 29965
  • Kvadratura 234 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 000 000 € 3267 €/m²
  • Kod objekta 19509
  • Kvadratura 306 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
550 000 € 2558 €/m²
  • Kod objekta 61592
  • Kvadratura 215 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
600 000 € 6250 €/m²
  • Kod objekta 65141
  • Kvadratura 96 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
565 000 € 4870 €/m²
  • Kod objekta 63154
  • Kvadratura 116 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
610 000 € 4621 €/m²
  • Kod objekta 63730
  • Kvadratura 132 m²
  • Udaljenost od mora 3220 m

Prijava za Newsletter