1 000 000 €
3367 €/m²
Property 57794 photo 1
Property 57794 photo 2
Property 57794 photo 3
Property 57794 photo 4
Property 57794 photo 5
Property 57794 photo 6
Property 57794 photo 7
Property 57794 photo 8
Property 57794 photo 9
Property 57794 photo 10

Detalji

  • Godina izgradnje: 2025
  • Broj soba: 6
  • Grejanje: električno
  • Stanje: U izgradnji
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 4
  • Udaljeno od mora: 13800 m
  • Udaljenost od aerodroma: 30 km

Opis

Na prodajumezoneta od 297 kv.m u Atini. Mezoneta se sastoji od 2 sprata. u suterenu se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom, ostava. na prizemlju se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, 2 kupatila sa tuš kabinom, WC. Mezoneta Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na grad.Poseduje i solarni bojler, kamin, klima uređaj, bazen, baštu, travnjak, lift, garaža, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
880 000 € 7927 €/m²
  • Kod objekta 58420
  • Kvadratura 111 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
945 000 € 870 000 € 4578 €/m²
  • Kod objekta 8404
  • Kvadratura 190 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
1 400 000 € 3589 €/m²
  • Kod objekta 57179
  • Kvadratura 390 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
950 000 € 4025 €/m²
  • Kod objekta 3224
  • Kvadratura 236 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 300 000 € 5306 €/m²
  • Kod objekta 60413
  • Kvadratura 245 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 400 000 € 8974 €/m²
  • Kod objekta 65676
  • Kvadratura 156 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 200 000 € 5172 €/m²
  • Kod objekta 19657
  • Kvadratura 232 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
850 000 € 5629 €/m²
  • Kod objekta 64672
  • Kvadratura 151 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter