600 000 €
2390 €/m²
Property 23310 photo 1

Detalji

  • Spratnost: 4
  • Godina izgradnje: 2010
  • Broj soba: 6
  • Grejanje: dizel
  • Spratnost: 4
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 6
  • Udaljeno od mora: 3500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 16 km

Sadržaj

  • Parking
  • Podigni
  • Kamin
  • Ostava

Opis

Na prodajumezoneta od 251 kv.m u Atini. Mezoneta se sastoji od 4 sprata. u suterenu se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila, WC, ostava. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, WC. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, kupatila, WC. na drugom sprat se sastoji od jedne spavaće sobe, WC. Mezoneta Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i nameštaj, kamin, parking, baštu, lift, grejanje.

Za prodaju
640 000 € 3878 €/m²
  • Kod objekta 56316
  • Kvadratura 165 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
830 000 € 800 000 € 7547 €/m²
  • Kod objekta 62555
  • Kvadratura 106 m²
  • Udaljenost od mora 1249 m
Za prodaju
800 000 € 8888 €/m²
  • Kod objekta 65895
  • Kvadratura 90 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
850 000 € 2656 €/m²
  • Kod objekta 9589
  • Kvadratura 320 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
520 000 € 2872 €/m²
  • Kod objekta 57304
  • Kvadratura 181 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
680 000 € 4963 €/m²
  • Kod objekta 58917
  • Kvadratura 137 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
850 000 € 5629 €/m²
  • Kod objekta 64672
  • Kvadratura 151 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
710 000 € 5634 €/m²
  • Kod objekta 58916
  • Kvadratura 126 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
580 000 € 2109 €/m²
  • Kod objekta 11444
  • Kvadratura 275 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
670 000 € 3964 €/m²
  • Kod objekta 66048
  • Kvadratura 169 m²
  • Broj soba 5

Prijava za Newsletter