Prodaja - Vila 732 m² u Larnaka

Grčka Kipar El Salvador
6 680 000 €
9126 €/m²
Property 23655 photo 1
Property 23655 photo 2
Property 23655 photo 3
Property 23655 photo 4
Property 23655 photo 5
Property 23655 photo 6
Property 23655 photo 7
Property 23655 photo 8
Property 23655 photo 9
  • Kod objekta 23655
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 732 m²
  • Površina placa 1959 m²
  • Region Larnaka
  • Mesto El Salvador (Kipar)
  • Broj soba 8

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Broj soba: 8
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 6
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 7
  • Udaljeno od mora: 50 m
  • Udaljenost od aerodroma: 5 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen
  • Ostava

Opis

Na prodaju 3-sprata vila od 732 kv.m u Larnaka. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, dnevne sobe, jedne kuhinje, WC. na prvom spratu se sastoji od 4 spavaće sobe, 3 kupatila, kupatila sa tuš kabinom. na drugom sprat se sastoji od 2 spavaće sobe, kupatila, kupatila sa tuš kabinom. Vila Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, tende, bazen, parking, baštu, roštilj, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
5 600 000 € 9333 €/m²
  • Kod objekta 45707
  • Kvadratura 600 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
6 350 000 € 8906 €/m²
  • Kod objekta 23654
  • Kvadratura 713 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
6 940 000 € 8032 €/m²
  • Kod objekta 23647
  • Kvadratura 864 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
6 770 000 € 8462 €/m²
  • Kod objekta 23660
  • Kvadratura 800 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
6 780 000 € 7353 €/m²
  • Kod objekta 23659
  • Kvadratura 922 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
5 493 600 € 8400 €/m²
  • Kod objekta 28885
  • Kvadratura 654 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
6 450 000 € 8945 €/m²
  • Kod objekta 23600
  • Kvadratura 721 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
8 500 000 € 12592 €/m²
  • Kod objekta 41512
  • Kvadratura 675 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
6 000 000 € 5976 €/m²
  • Kod objekta 49871
  • Kvadratura 1004 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
9 500 000 € 16129 €/m²
  • Kod objekta 46818
  • Kvadratura 589 m²
  • Broj soba 8

Prijava za Newsletter