Prodaja - Vila 1004 m² u Limasol

Grčka Kipar Primorsko-Goranska
6 000 000 €
5976 €/m²
Property 49871 photo 1
Property 49871 photo 2
Property 49871 photo 3
Property 49871 photo 4
Property 49871 photo 5
Property 49871 photo 6
Property 49871 photo 7
Property 49871 photo 8
Property 49871 photo 9
Property 49871 photo 10
Property 49871 photo 11
Property 49871 photo 12
Property 49871 photo 13
Property 49871 photo 14
Property 49871 photo 15
Property 49871 photo 16
Property 49871 photo 17
Property 49871 photo 18
Property 49871 photo 19
Property 49871 photo 20
Property 49871 photo 21
Property 49871 photo 22
Property 49871 photo 23
Property 49871 photo 24
Property 49871 photo 25
Property 49871 photo 26
  • Kod objekta 49871
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 1004 m²
  • Površina placa 1149 m²
  • Region Limasol
  • Mesto Primorsko-Goranska (Kipar)
  • Broj soba 7

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 2022
  • Broj soba: 7
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 6
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 7
  • Udaljeno od mora: 3500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 60 km

Opis

Na prodaju 3-sprata vila od 1004 kv.m u Limasol. u suterenu se sastoji od jedne spavaće sobe, kupatila sa tuš kabinom, 2 ostava. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, dnevne sobe, jedne kuhinje, WC. na prvom spratu se sastoji od 4 spavaće sobe, jedne kuhinje, 4 kupatila, kupatila sa tuš kabinom. Vila Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na more, na grad.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj, bazen, parking, roštilj, lift, garaža, ostavu. Nekretnina poseduje krovnu terasu. Na nekretninu se plaća PDV.

Za prodaju
8 500 000 € 12592 €/m²
  • Kod objekta 41512
  • Kvadratura 675 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
6 350 000 € 8906 €/m²
  • Kod objekta 23654
  • Kvadratura 713 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
5 500 000 € 4 500 000 € 8181 €/m²
  • Kod objekta 25784
  • Kvadratura 550 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
8 300 000 € 16938 €/m²
  • Kod objekta 9670
  • Kvadratura 490 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
7 500 000 € 14423 €/m²
  • Kod objekta 25078
  • Kvadratura 520 m²
  • Udaljenost od mora 30 m
Za prodaju
6 245 000 € 13877 €/m²
  • Kod objekta 46120
  • Kvadratura 450 m²
  • Udaljenost od mora 50 m
Za prodaju
6 450 000 € 8945 €/m²
  • Kod objekta 23600
  • Kvadratura 721 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
5 995 000 € 5995 €/m²
  • Kod objekta 47610
  • Kvadratura 1000 m²
  • Broj soba 10
Za prodaju
7 500 000 € 9493 €/m²
  • Kod objekta 46821
  • Kvadratura 790 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
5 493 600 € 8400 €/m²
  • Kod objekta 28885
  • Kvadratura 654 m²
  • Udaljenost od mora 300 m

Prijava za Newsletter